Slovensko / EUR / English
Sign in

Sign in

Prodej bubnů

Připravili jsme pro vás skvělou možnost jak vaše týmy vybavit nástroji, které podporují radost ze spolupráce. Domluvili jsme se dovozcem bubnů z Afriky Djembemafia.com na speciálních cenách pro členy Ramissio. Pokud se Vám sejde objednání 15 bubnů v rámci jedné objednávky, můžete mít na bubnech i logo Ramissio v ceně! 
 
Bubny si objednává každý sám za sebe, případně ve skupinách. Místo dodání je na vás. 
 
Bubny si objednávejte přímo zde:

OBJEDNAT BUBEN.png (13 KB)
 
Podívejte, jak jsme si spolu užili úžasné bubnování na listopadové Akademii:
 
 
 
 
Djembemafia.com 
Díky naší vzájemné spolupráci s Ramissiem Vám můžeme nabídnout nejkvalitnější bubny ze západní Afriky na našem trhu za naprosto exkluzivní cenu. Vybírat můžete hned z několika velikostí. Všechny bubny jsou ručně vyrobeny v Mali v západní Africe z různých druhů exotických tvrdých dřevin (především mahagon), potaženy africku kozí kůží za pomoci kvalitních pevnostních a nízkoprůtažných evropských provazů. To vše dohromady dává těmto nástrojům naprosto jedinečný, silný, čistý a krásný zcuk, který vás ihned okouzlí a bubnování pro vás bude novou vášní i odpočinkem.
 
Skupinové bubnování je velmi zábavnou a oblíbenou naučnou aktivitou, která pomáhá rozvíjet hudbní sluch, cit pro rytmus, stmeluje kolektiv a rozšiřuje obzory a představy o africké hudbě a kultuře. Když společně bubnujeme, tak:
 
Se skvěle uvolníme a prožíváme okamžiky štěstí
Cítíme sounáležitost s dalšími lidmi. Uvědomujeme si, že jsme součástí něčeho většího a je dobré spolupracovat
Společně vytváříme hudbu a kocháme se jejím poslechem
Objevujeme svou kreativitu a schopnost vyjádřit se rytmem.
© Ramissio 2012-2020